Technik Farmacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa pacjenta
  • doradzanie i udzielanie rzetelnych informacji pacjentom
  • wykonywanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki

OCZEKIWANIA:

  • dyplom technika farmacji
  • ukończony obowiązkowy staż
  • znajomość programu KAMSOFT mile widziana
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • system szkoleń
  • udział w rozwojowych projektach indywidualnych
  • atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta OC
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się sieci aptek
  • pakiet sportowy OK System

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@aptekizdrowit.pl;

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Firma Zdrowit z siedzibą w Piekarach Śląskich. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.